067 408-30-40
Інформація
Пошук

Про нас

   L`Carousel - брендовий одяг для дітей від 0 до 14 років. Дитячий одяг зроблений з натуральних гіпоалергенних матеріалів, які створюють для малюків максимальний рівень комфорту в будь-якій життєвій ситуації. Адже це найважливіше для батьків та дитини - затишний якісний одяг.


В магазинах та в мережі Інтернет сьогодні є великий вибір одягу для дітей, особливо цінні бренди - ті, які пропонують високу якість за вигідними цінами, уважне ставлення до кожного покупця, індивідуальний підхід, гнучку систему лояльності та сучасні трендові моделі одягу.

У магазинах мережі L`Carousel та на офіційному сайті бренду представлений широкий вибір модного дитячого одягу та одягу для підлітків: красиві сукні та елегантні костюми, футболки та майки, дитяча білизна, піжами, літні костюми для прогулянок на свіжому повітрі, верхній одяг та багато іншого . Краще один раз побачити!

Завдяки налагодженій оптово-роздрібній системі, бренд L`Carousel може запропонувати вигідні ціни на одяг круглий рік. Стежити за всіма новинами та акціями бренда можна на сайті L`Carousel, а також на офіційних сторінках в соціальних мережах.

Весь одяг бренду L`Carousel відповідає європейським стандартам якості та має висновки про гігієну, які можна знайти на офіційному сайті в рубриці «Інформація».

 L`Carousel співпрацює з  мережами ТЦ Епіцентр та Мегамаркет.

Адреси магазинів:

Одяг для дітей та підлітків L`Carousel можна купити на сайті, а також в магазинах роздрібної мережі. На сьогоднішній день роздрібна мережа має 2 магазини: 

- вул. Петрівська 1, ЖК Барселона

- пр. Перемоги 131

та великий оптово-роздрібний склад на вул. Київська 82.

До зустрічі в L`Carousel, друзі!