067 408-30-40
Інформація
Пошук

Incix

Incix

Немає жодного товару даного виробника.

Incix - турецький бренд, спрямований на виготовлення та розробку дитячого одягу. Incix вже багато років підтримує позитивну репутацію в Україні, Туреччині та в інших країнах СНД.

Основний напрямок Incix - повсякденний та спортивний одяг для дітей. Вони займаються створенням різних моделей, враховуючи особливості дітей. Особлива увага приділяється розробці тканин, оскільки спортивні костюми вимагають окремих видів тканини, поєднання натуральних та синтетичних матеріалів. Дизайнери ставлять перед собою завдання створити не тільки красивий, але і комфортний під час носіння продукт для дітей.

Тому серед ліній дитячого одягу Incix можна знайти велику кількість спортивних костюмів, з різних матеріалів, які підходять під всі активності, в яких може брати участь дитина. Крім практичного аспекту, великим плюсом виступає сучасний, оригінальний та модний дизайн спортивних костюмів, який обов'язково сподобається кожній дитині.

Також Incix створює лінію одягу звичайних костюмів на кожен день як для хлопчиків, так і для дівчаток. Серед величезної кількості продукції можна знайти яскраві, красиві футболки з джинсовими шортиками на літо. Або ж теплі костюми для більш холодних пір року.

Багато батьків вибирають одяг Incix за якість та доступність.