Інформація
Пошук

Almi

Almi

Немає жодного товару даного виробника.

Almni - це турецький бренд, який є частиною величезної текстильної корпорації ALG. 

Спочатку дитячий одяг цього бренду набув великої популярності в усій Туреччині, а пізніше Almni перейшов на світовий ринок. І ось вже багато років вони зберігають свою позитивну репутацію і створюють нові, модні, красиві речі для дітей з багатьох країн.

Безсумнівним плюсом, за який батьки вибирають дитячий одяг Almni, є якість тканини. Цей бренд дбає про комфорт і здоров'я дітей. Тому для пошиття одягу використовують тільки натуральну тканину (гіпоалергенну стовідсоткову бавовну).

Крім тканини, працівники Almni дуже ретельно підбирають барвники для одягу. Тому фарба на дитячому одязі цього бренду не містить канцерогенів, а навпаки, виготовлена ​​з органічних компонентів, які не псуються при пранні, також не викликають висипань на тілі дитини.

Бренд Almni дуже цінують в країнах СНД і ЄС за якість і відповідність міжнародним стандартам.

Для своєї дитини ви можете вибрати оригінальні дизайнерські футболки для дівчаток і для хлопчиків. Наприклад, літня колекція 2019 року зробила акцент на яскраві буквенні принти, які обов'язково сподобаються кожному малюку. Крім футболок, ви також можете знайти кофти, світшоти, жилетки та інші необхідні речі для дитячого гардеробу.