Інформація
Пошук

Дитячі капрі, бриджі

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)

У кожної дитини в гардеробі є капрі та бриджі, можна сказати це майже основа всього. Саме дані речі підійдуть до будь-якого образу і на будь-який захід, а правильне поєднання допоможе створити образ як на свято, так і на повсякденну прогулянку.

Різні фасони на будь-який смак

Сьогодні існує неймовірна кількість бридж, шортів і капрі, їх обирають під різну погоду і на різний вік дітей. Наприклад, класичні шорти часто одягають на літню прогулянку, але також вони за допомогою гарной сорочки підійдуть і на дитяче свято. Джинсові бриджі та капрі ідеально підходять для активних прогулянок, вони не сильно брудняться і дуже зручні в дитячих іграх.

 Дані речі шиють різної довжини, щоб можна було одягати під конкретну погоду, влітку краще використовувати короткі і легкі бриджі, а в прохолодну пору більш утеплені варіанти. Це найбільш зручний одяг для відпочинку на природі, тому вона вважається практично незамінною для дитячого гардеробу.

Модні дизайни для хлопчиків і дівчаток

Дизайнери постаралися створити різноманітні варіанти шорт, бридж і капрі. Наприклад, для дівчаток використовують більш ніжні кольори, стрічки і бантики, а для хлопчиків - стильні принти і хлоп'ячі малюнки. Також батьки зможуть у нас знайти базові однотонні моделі і підібрати цікавий верх.