Viber_image
Інформація
Пошук

Дитячі капрі, бриджі

Капрі WIGGLE 278 блакитні
222

250.00 грн.

Капрі WIGGLE 278 бордові
221

250.00 грн.

Капрі WIGGLE 278 зелені
223

250.00 грн.

Капрі WIGGLE 307 жовті з ременем
224

250.00 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

У кожної дитини в гардеробі є капрі та бриджі, можна сказати це майже основа всього. Саме дані речі підійдуть до будь-якого образу і на будь-який захід, а правильне поєднання допоможе створити образ як на свято, так і на повсякденну прогулянку.

Різні фасони на будь-який смак

Сьогодні існує неймовірна кількість бридж, шортів і капрі, їх обирають під різну погоду і на різний вік дітей. Наприклад, класичні шорти часто одягають на літню прогулянку, але також вони за допомогою гарной сорочки підійдуть і на дитяче свято. Джинсові бриджі та капрі ідеально підходять для активних прогулянок, вони не сильно брудняться і дуже зручні в дитячих іграх.

 Дані речі шиють різної довжини, щоб можна було одягати під конкретну погоду, влітку краще використовувати короткі і легкі бриджі, а в прохолодну пору більш утеплені варіанти. Це найбільш зручний одяг для відпочинку на природі, тому вона вважається практично незамінною для дитячого гардеробу.

Модні дизайни для хлопчиків і дівчаток

Дизайнери постаралися створити різноманітні варіанти шорт, бридж і капрі. Наприклад, для дівчаток використовують більш ніжні кольори, стрічки і бантики, а для хлопчиків - стильні принти і хлоп'ячі малюнки. Також батьки зможуть у нас знайти базові однотонні моделі і підібрати цікавий верх.