Інформація
Пошук

Akkuzu

Немає жодного товару даного виробника.

Akkuzu - турецький бренд дитячого одягу. Вони вже багато років займаються виробництвом і розробкою дизайну дитячого одягу в Туреччині. Нещодавно вони представили свої колекції в Україні та вийшли на новий рівень.

Своєю простотою та якістю, дитячий одяг Akkuzu завоював серця багатьох дітей та їх батьків. Дизайнери цього бренду відмінно вловлюють і вгадують бажання як маленьких дівчаток, так і маленьких хлопчиків. Тому кожна дитина може підібрати собі річ за смаком та на будь-яку пору року.

Дівчата, які шалено люблять принцес і все рожеве, можуть знайти для себе теплу рожеву кофтинку з принцесою або з іншим принтом, в якій буде неймовірно тепло в зимову пору року. Або ж легку сукенку або сарафан з оригінальним малюнком, в якому буде дуже комфортно в спекотний літній день.

Також дівчатка і хлопчики можуть знайти для себе яскраві, незвичайні футболки з різними принтами, в залежності від бажання.

Великий вибір повсякденного дитячого одягу Akkuzu привертає увагу батьків. Ще одним безсумнівним плюсом є також ціна на дитячий одяг. Цей бренд намагається зробити так, щоб їхні дитячі речі були доступні для всіх і кожна дитина могла знайти щось для себе.

Akkuzu використовують натуральні тканини для пошиття ліній свого одягу, тому якість залишається на високому рівні.